Co oferujemy?
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozbudowanemu portfolio oferujemy naszym klientom usługi filmowe w bardzo szerokim zakresie. Zaczynając od reklam, przez relacje z eventów, po teledyski. Nie ograniczamy się do konkretnej tematyki filmów, więc nawet jeśli nie widzisz filmu, którego realizacja Ci się marzy napisz do nas, a wspólnie stworzymy materiał, który zagwarantuje Ci rozwój biznesu bądź osobisty, czy też pamiątkę dla Ciebie, lub rodziny.

Reklamy

Stworzenie dobrej reklamy wydaje się proste, ale czy na pewno? Dla nas to więcej niż nagranie ujęć firmy. Wspólnie stworzymy scenariusz, przedstawimy ciekawą historię i pokażemy Waszym klientom, że to właśnie Was warto wybrać.

eventy

Są to wydarzenia, które są niepowtarzalne, wszystko dzieję się tylko raz. My korzystamy z tej okazji, żeby uchwycić najlepsze momenty i zachować wspomnienia uczestników. Wspólnie pokażmy Wasz event tak, żeby każdy odbiorca chętnie zawitał na kolejnej edycji.

teledyski

Tworzysz muzykę, ale chciałbyś dodać jej "smaku" obrazem? To właśnie dziedzina, w której świetnie się czujemy. Napisz do nas, a razie stworzymy obraz, który idealnie dopełni Twój utwór tak, żeby wzmocnić wrażenia z jego odbioru.

filmy wizerunkowe

Jesteś właścicielem firmy, modelką/em, a może influencerem? Zbliż się do swoich klientów i obserwatorów, pokazując im swoje oblicze w filmowym wydaniu.

materiały indywidualne

Schematy to coś czego nie lubimy 🙂 Nie widzisz filmu, który chciałbyś zrealizować na naszej liście, a może masz swój wyjątkowy pomysł, którego nikt nie realizował? Pisz śmiało, a na pewno znajdziemy sposób na stworzenie takiego materiału.

Najczęściej zadawane pytania

Wszystkie projekty ze względu na niepowtarzalność wyceniane są indywidualnie. W skład ceny wchodzi czas na planie zdjęciowym, ilość wymaganych do realizacji operatorów, dźwiękowców, oświetleniowców, lokalizacja nagrań, po czyjej stronie leży stworzenie scenariusza i pomysłu na realizację, oraz poziom skomplikowania, oraz czasu montażu.

Nasza siedziba znajduję się w Katowicach, natomiast bez problemu obsługujemy zlecenia na terenie całej Polski i nie tylko.

Wszystko zależy od założeń nagrań. Na większych planach złożonych nagrań potrzebna jest ekipa, która zapewni oświetlenie, udźwiękowienie, oraz pomoc na planie, a także dodatkowy operator jeśli tego wymaga sytuacja. Natomiast jeśli materiały realizowane mają być w „minimalistyczny” sposób nie stanowi to dla nas problemy, żeby wykonać zlecenia jednoosobową ekipą.

Nie, jeśli istnieje taka potrzeba tworzymy scenariusze, oraz całe plany filmowe od podstaw. Są one realizowane przez nas w pełni, bądź wspólnie z klientem.

Jak najbardziej, po ustaleniu z klientem takiej potrzeby gwarantujemy dobór wszelkich potrzebnych osób/rekwizytów/pomocy (np. wizażysta).

Wszystko zależy od skomplikowania produkcji, oraz ilości materiału, który zbieramy do danego projektu, jednak można przyjąć, że materiały oddawane są średnio w czasie około 7 dni od zakończenia nagrań. W razie potrzeby, nie jest też problemem ustalenie z klientem oferty „same day edit” w takim wypadku, materiały dostarczane są nawet w dniu zakończenia nagrań.

Tak, realizujemy nagrania z drona w jakości 4k przez co nie odbiega ona do „naziemnych” materiałów, które dostarczamy.

filmy wizerunkowe

Jesteś właścicielem firmy, modelką/em, a może influencerem? Zbliż się do swoich klientów i obserwatorów, pokazując im swoje oblicze w filmowym wydaniu.